Welcome to image alignment! If you recognize this post

Lokum Willa Nova

Pomysły deweloperów na przyciągnięcie klientów

Rynek nieruchomości to rynek dość konkurencyjny. Dlatego też deweloperzy starają się przygotowywać coraz ciekawsze oferty sprzedaży mieszkań. Wszystko po to, aby przyciągnąć nowych klientów.

Oferta specjalna

Jednym ze sposobów na przyciągnięcie klientów są tzw. oferty specjalne. Mowa tu oczywiście o obniżce ceny mieszkania. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu oferty pojawiają się rzadko i dopiero pod sam koniec sprzedaży mieszkań. Zwykle deweloperzy decydują się na obniżenie ceny w momencie kiedy do sprzedaży pozostało już zaledwie kilka mieszkań i deweloperowi zależy na jak najszybszym zamknięciu sprzedaży.

Prezenty

Innym pomysłem deweloperów na przyciągnięcie klientów jest oferowanie różnych usług w prezencie. Taką usługą może być np. darmowe wykończenie kuchni. Często deweloperzy oferują także np. darmowe miejsce parkingowe przypisane do konkretnego mieszkania. Zdarza się także, że deweloperzy oferują np. darmowe porady projektanta wnętrz.

Nowoczesne rozwiązania

To chyba najskuteczniejszy ze sposób. Chodzi po prostu o budowę nowoczesnych osiedli, które będą wyróżniać się na tle konkurencji. Przykładem może być osiedle willowe we Wrocławiu jakim jest Lokum Willa Nova. W tym przypadku deweloper oferuje klientom mieszkania wraz z ogrodem. Posiadanie własnego skrawku ziemi skutecznie przyciąga klientów.

Potrzeby i oczekiwania

Wybór dewelopera nigdy nie jest prosty. Decyzja ta musi być dobrze przeanalizowana i przemyślana. Najważniejsze jest to, aby mieszkanie spełniało oczekiwania i potrzeby klienta. I to właśnie tym przede wszystkim każdy klient powinien się kierować wybierając dewelopera i mieszkanie.

Previous post Czas przyjrzeć się zegarowi analogowemu
kalkulator do obliczania cen mieszkań Next post Tanie mieszkanie we Wrocławiu — to możliwe?