3 sposoby na kuchnię

Urządzanie kuchni wiąże się z porządnym rozplanowaniem szafek, które będą musiały później pomieścić wszystkie urządzenia kuchenne, ścierki, talerze, kubki, herbaty, mąki, makarony i wiele innych. Oprócz szafek jednak w kuchni znajdują się fragmenty ścian, które warto wykończyć tak, aby wszystko pięknie do siebie pasowało. Jeżeli zainteresujemy się aktualnymi trendami to szybko okaże się, że urządzenie naszej kuchni wcale nie powinno być najtrudniejsze – naprawdę wystarczy jedynie odrobina cierpliwości.

Wszędzie drewno

Ciekawym pomysłem na wykończenie ścian i podłóg jest zastosowanie zarówno na ścianach, jak i na podłodze kafelków imitujących drewno – tych samych i tu i tu. Da to ciekawy, domowy efekt i pozwoli prawdziwie cieszyć się kuchnią na co dzień. Drewno ociepla, także kuchnia wykończona jego imitacją będzie się prezentować niezwykle przytulnie.

Fototapeta

Jeżeli w naszej kuchni pozostała wolna ściana i chcemy, żeby była ozdobą, a nie niezagospodarowaną przestrzenią to warto pomyśleć o coraz bardziej popularnych fototapetach, których wodoodporna powierzchnia świetnie się zmywa. Fototapeta może obrazować właściwie wszystko i jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i oczywiście budżet. Wystarczy do takiej ściany dostawić prosty stolik i dwa krzesła, żeby kuchnia zaczęła wyglądać zupełnie inaczej. 

Szkło i metal

Knauf sklep oferuje swoim klientom wszelkie materiały potrzebne do wykończenia wnętrz i budowy – warto skorzystać z produktów dobrej jakości. Jeżeli marzy nam się kuchnia nowoczesna warto zainteresować się szkłem hartowanym, które można z powodzeniem zamocować nad kuchennym blatem i nad płytą grzewczą. Jeśli chodzi o metaliczne powierzchnie to można zakupić sprzęt, którego fronty będą wykonane z metalu, dzięki czemu kuchnia zyska prawdziwie nowoczesny wygląd.

Produkty Knauf dostępne w ofercie sprzedażowej sklepu BudujmyEU.